Shaker na dresingy a marinády
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
Shaker na dresingy a marinády Shaker na dresingy a marinády

Shaker na dresingy a marinády

2833660

  • Uľahčuje prípravu omáčok, marinád a dresingov

  • Rýchle miešanie a výrazná chuť potravín

  • Pohodlná odmerka pre odmeriavanie ingrediencií

Viac informácií

Cena 11,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Príprava omáčok bez nudného miešania a špinenie niekoľkých nádob. Pohodlný shaker na omáčky a marinády Vám umožní si za pár okamihov užiť hotový dresing.


Chute sa lepšie spájajú a potraviny majú lepšiu chuť. A pritom kuchyne zostáva čistá. Zariadenie sa skladá zpružného veka modrej farby so špeciálnym otvorom v tvare lievika a priehľadné nádoby. Na stene nádoby sa nachádzaodmerka, podľa ktorej ľahko a precízne odmeriate prísady.

Odmerka je pre: v pohároch, mililitroch a polievkových lyžiciach. Veko bolo vyrobené zpružnej gumy spatentovaným systémom Oxiloc. Vuzavretej polohe je tesná a chráni obsah. Povytiahnutím goliera sa otvorí a vytvorí lievik, vďaka ktorému môžete ľahko vyliať obsah nádoby. Vďaka nemu môžete dochutiť potraviny bez obáv zrozliatiu omáčky.

Opätovné stlačenie lievika uzavrie a utesní nádobu. A tá udrží celý obsah, aj keď sa náhodou nádoba prevráti. Shaker môžete tiež používať naodmeriavanietekutých ingrediencií. Vďaka tesnému uzavretiu omáčku alebo marinádu môžete uchovávať vchladničke bez obáv straty arómy.

Materiál: guma, plast

Hodnoteniee

Write a review

Write a review