Starlyf Copper Pan - panvička 20 cm
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
Starlyf Copper Pan - panvička 20 cm Starlyf Copper Pan - panvička 20 cm Starlyf Copper Pan - panvička 20 cm Starlyf Copper Pan - panvička 20 cm

Starlyf Copper Pan - panvička 20 cm

VHGSLCIND0020

Hrnček Starlyf Copper 20 cm umožňuje rýchlu prípravu jedál vďaka medenému, neprilnavému povrchu.

  • Nepřilnavý, medený povlak

  • Rýchle, rovnomerné nahrevanie

  • Pre všetky druhy sporákov

  • Rukoväť z nerezovej ocele

  • Neobsahuje PFOA (kyselina perfluorooktanová)

Viac informácií

Cena 29,90 €

Tento produkt již není na skladě

Notify me when available

Send

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Nie každý môže byť skvelým kuchárom. Jedine, keď hovoríme o panvici s medeným povrchom, ktorú uprednostňujú kvalifikovaní majstri profesionálnej kuchyne.


Unikátny rad výhod Starlyf Copper Pán nám pomáha rýchlo dosiahnuť vysnívaných cieľov.

Medený povrch je zárukou vysokej odolnosti proti deformácii, poškriabaniu a pádom. Preto môžeme rozbiť vajcia, nakrájať mäso alebo rozmixovať zmes na palacinky priamo na panvici, bez toho aby sme ju vystavili riziku poškriabaniu alebo zničenia.

Na nepriľnavom povrchu Starlyf Copper Pan ľahko roztavíte tvrdý syr, prehodíte omelety alebo palacinky. Bez ohľadu na konzistenciu, vždy zostanú v jednom kuse.

Starlyf Copper Pán sa rýchlo zahrieva. Rovnomerne distribuuje teplo po povrchu panvice a dokonale udržuje teplotu i po stiahnutí panvy z horáka. Nie je potreba znovu smažiť jedlá, vďaka čomu si zachovávajú svoju pôvodnú krehkosť, sviežosť a chuť.

Začína byť horúco? Vždy môžeme ísť ešte ďalej a upiecť na panvici buchtu alebo chutný koláč. Panvička vydrží teplotu 250 stupňov, takže ju môžete bez obáv použiť do Vašej domácej rúry.

Starlyf Copper Pán je spojením zdravé a chutné kuchyne. S jej pomocou môžete vyprážať akékoľvek jedlo bez použitia masla alebo oleja. Antistatický medený povrch má silné antibakteriálne vlastnosti.

Odolnosť meďou spolu s nízkou hmotnosťou hliníka a nie nahřívající sa rukoväte z ocele robí z Starlyf Copper Pan

praktickú panvicu, bezpečnú aj pre začínajúcich kuchárov.

Panva Starlyf Copper Pán je kompatibilný s elektrickými horákmi a všetkými druhmi sporákov a prispôsobená pre umývanie v umývačke.

Hodnoteniee

Write a review

Write a review