WONDERMAXX NUTRITIONAL EXTRACTOR
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
ULTRAMAXX NUTRITIONAL EXTRACTOR ULTRAMAXX NUTRITIONAL EXTRACTOR ULTRAMAXX NUTRITIONAL EXTRACTOR WONDERMAXX NUTRITIONAL EXTRACTOR

Wondermaxx – blender na zeleninu a ovocie

00185AAAAA

Váš starý mixér Vám již nevyhovuje? Vyzkoušejte Wondermaxx, který umožňuje přípravu šťávy a míchání potravin všeho duhu. Díky Wondermaxx Nutritional Extractor získáte esenci z každého druhu ovoce a zeleniny, získáte zdraví a vitalitu!

Viac informácií

Cena 56,00 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Váš starý mixér vám už nevyhovuje? Vyskúšajte WONDERMAXX, ktorý umožňuje prípravu šťavy a miešanie potravín všetkého druhu. Vďaka Wondermaxx Nutritional Extractor získate esenciu z každého druhu ovocia a zeleniny, získate zdravie a vitalitu.

V rámci hľadania noviniek z oblasti zdravého stravovania vám chceme ponúknuť zariadenie Wondermaxx Nutritional Extractor. Tajomstvo jeho inovácie spočíva vo využití aj tých najmenších, najhodnotnejších látok z potravín, čoho nie je schopný žiadny iný mixér alebo odšťavovač. Vďaka Wondermaxx získate kondíciu, energiu, vitalitu a zdravý vzhľad.Prichádza dlho očakávaná jar. Všetci si užívame slnko a prechádzky na čerstvom vzduchu.


Často sa stáva, že sa pri pohľade na ukážkové postavičky niektorých okoloidúcich cítime málo atraktívni a frustrovaní. Príčinou sú naše nadbytočné kilogramy. Aj keď panuje móda zdravej výživy, mnoho osôb trápi prebytočná tuková hmota, zvýšený cholesterol, hormonálna nerovnováha, úporné bolesti hlavy a kĺbov a únava, ktoré sú výsledkom nevhodného stravovania. Sme chorí, pretože nie sme schopní v celom rozsahu využiť výživné látky z našej stravy.Tu nám pomôže čerstvé ovocie a zelenina, ktorých výživné vlastnosti najlepšie využijeme pri použití Wondermaxx Nutritional Extractor.

Vďaka motoru s výkonom 220 W nože uložené do kríža vo vhodnom uhle pracujú s veľkou rýchlosťou, a tak spracovávajú zeleninu, ovocie, vňať, dokonca mandle alebo ľanové semienka. V dôsledku mixovania jedla až na bunkovú úroveň sú využité výživné látky z miest najmenej dostupných pri použití klasického mixéra, napríklad zo šupky alebo kôstok.

Tento proces sa volá „extraction of nutrients“ – extrakcia výživných látok.Kúpou WONDERMAXX NUTRITIONAL EXTRACTOR neplatíte za syntetické vitamínové tablety, ale za esenciu živých vitamínov priamo z rastlín, ktoré sú takto využité na sto percent! Nič nenahradí šťavnaté, čerstvé ovocie a zeleninu, ktorých výrobcom nie je farmaceutický koncern, ale príroda.

Ovocie a zelenina, rozdrvené na bunkovú úroveň, sú tiež zdrojom prírodnej bielkoviny – kolagénu. Jeho regenerácia a dobrá kvalita sú zárukou zdravia, silných kostí, dlhovekosti a mladého vzhľadu, aký nám nemôže ponúknuť najlepší krém alebo návšteva v kozmetickom salóne.

Nedostatok hodnotných výživných látok ničí kolagén a spôsobuje mnoho chorôb, ako je oslabenie organizmu, starnutie pokožky, problémy kostí, náchylnosť na zápaly, dokonca rakovinu.  Kokteil pripravený pri použití Wondermaxx Nutritional Extractor z ovocia ako avokádo, červené ovocie a zelenina, olivy, zeler, uhorky, mrkva, sladké zemiaky alebo orechy, účinne regeneruje kolagén.

Vďaka TV výrobku Wondermaxx Nutritional Extractor získate plnohodnotný kokteil jediný svojho druhu. Vypracujete zloženie ovocia a zeleniny podľa vašich záľub a potrieb, so všetkými výživnými látkami s najlepšou vstrebateľnosťou.


Wondermaxx Nutritional Extractor je tiež spôsobom činnosti a trávenia voľného času. Kokteilové stretnutia v záhradke s rodinou alebo farebné, ekologické stretnutia s priateľmi môžu byť veľmi obľúbené! Môžete si vymieňať recepty, skúsenosti, radovať sa zo zdravia a aktivity!

Vlastnosti:

  • ideálne na rozdrvenie ovocia a zeleniny, na miešanie výživy športovcov

  • vysoký výkon a točivý moment motora

  • patentovaná konštrukcia nožov

  • Diely a vybavenie:

  • podstavec

  • nádoba (objem 0,6 litra)

  • dvojité nože

  • kryt

  • PRÍKON zariadenia 220 W

Hodnoteniee

Write a review

Write a review