Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi

Spin it – ručné strúhadlo s 5 výmennými nožmi

84370144925ZES

Multifunkčné ručné strúhadlo s výmennými nožmi. V balení so zariadením získate tiež krájač na zemiaky a 5 ďalších nadstavcov.

- krájanie, drvenie, mletie, strúhanie a sekanie výrobkov
- jednoduché na údržbu
- 5 nadstavcov s rôznymi nožmi
- balenie obsahuje krájač na zemiaky

Viac informácií

Cena 32,90 €

Tento produkt již není na skladě

Notify me when available

Send

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Spin It – univerzálne zariadenie na krájanie, strúhanie, mletie a drvenie zeleniny, ovocia, syrov, údenín, ľadu, orechov a mnohých iných výrobkov. Vďaka kombinácii niekoľkých funkcií príslušenstva v jednom, Spin It je skutočnou kuchynskou revolúciou.


Spin It je ručné strúhadlo vybavené 5 nadstavcami s nožmi na krájanie na plátky, sekanie, strúhanie, drvenie a julienne – techniky krájania na tenké, rovné a pozdĺžne tyčinky. Každý z nožov je možné rýchlo a ľahko vymeniť.

Používanie Spin It je veľmi jednoduché. Jednoducho vložte výrobok a podržte ho a niekoľkokrát otočte kľukou. Bez námahy získate v niekoľkých okamihoch perfektne pokrájané, namleté alebo nadrvené zložky pokrmu. Použitie je úplne bezpečné, bez rizika poranenia – úplne iné než pri použití bežného príslušenstva.

Všetky nože Spin It sú vyrobené z odolnej nehrdzavejúcej ocele a môžete ich umývať v umývačke riadu. Zariadenie je ľahké, jednoduché na údržbu a možno ho zložiť, takže preň nájdete miesto v každej kuchyni, aj tej najmenšej. Vďaka pevným protišmykovým nožičkám je Spin It pri použití stabilný a nešmýka sa.

To však nie je všetko! V balení so Spin It nájdete špeciálne nože na rýchle a precízne krájanie zemiakov, vďaka ktorému pripravíte chrumkavé hranolčeky s perfektným tvarom.

Hodnoteniee

Write a review

Write a review