Súprava na víno Nenahraditeľná čierna
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie

Súprava na víno Nenahraditeľná čierna

6889060

- súprava praktického príslušenstva k vínu
- umožňuje elegantné otváranie, servírovanie a skladovanie vína
- vybavená špeciálnou pumpou na vákuové uzatvorenie fľaše

Viac informácií

Cena 26,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Existuje náradie, bez ktorého sa doma nezaobídete. Znalci vína doň určite započítajú príslušenstvo, ktoré je obsahom tejto súpravy na víno.


Súprava na víno je v elegantnej, čiernej a striebornej farbe. Nielen že skvelo vyzerá, ale je predovšetkým nenahraditeľná pri servírovaní vína.
V súprave nájdete klasickú barmanskú vývrtku. Nielen že je malá a ľahko sa vojde do vrecka na nohaviciach, ale prekvapí svojou silou. Pomôže vám bez značného úsilia otvoriť každú fľašu. Na jej rukoväti sa nachádza nožík na fóliu a otvárač na konzervy.
Pri podávaní vína už jeho samotná teplota má veľký vplyv. Ak chcete zaistiť správnu, čerstvú chuť, použite aktívny ochladzovač vína, ktorý je obsahom súpravy. Ten pôsobivý chladiaci plášť, do ktorého môžete ľahko zabaliť akúkoľvek fľašu s objemom 0,7 až 1 l. Víno bude chladnejšie už po pár minútach a zostane v tejto teplote aj počas niekoľkých hodín. Len nezabudnite, že pred použitím by sa mal ochladzovač umiestniť na pár hodín do mrazničky.
Je čas na nalievanie vína do pohárov. Ako to urobiť bez rozliatia? Najlepšie je siahnuť po špeciálnej nálievke. Umiestnite ju do hrdla fľaše a špeciálna konštrukcia zaistí, že po fľaši nebude stekať žiadna kvapka.
Pumpa, ktorá sa dodáva v súprave s dvoma vákuovými uzávermi sa bude hodiť, pokiaľ budete chcieť uzavrieť fľašu a chrániť jej obsah pred zvetraním. Ak to chcete urobiť, uzavrite víno uzáverom a nasaďte naň vákuovú pumpu. Stačí niekoľkokrát stlačiť piest – kým nezačujete zreteľný zvuk „klik“. Kliknutie bude znamenať, že bola fľaša uzatvorená a všetok vzduch bol odsatý. Teraz môžete víno uskladniť na neskôr. Pre znovuotvorenie vína stačí potiahnuť jazýček na uzávere.
Celá súprava je zabalená do vkusného balenia a je ideálna ako darček pre znalcov vína.

Hodnoteniee

Write a review

Write a review