Súprava na víno
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie

Súprava na víno

3889160

- multifunkčná súprava pre znalcov vína
- umožňuje štýlové otváranie, skladovanie a servírovanie vína
- funkčné a elegantné vybavenie každého domáceho baru

Viac informácií

Cena 32,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Od príjemného ochladenia, cez elegantné naliatie až po vákuové uzatvorenie fľaše. Táto súprava obsahuje všetko, čo budete potrebovať, aby ste si mohli užiť chuť vína.

Súprava je vhodná ako darček pre znalcov vína. V súprave nájde príslušenstvo, ktoré sa bude hodiť počas každého večierku alebo večere s vínom.

Hneď ako prvá sa nám ponúka vákuová pumpa so špeciálnym uzáverom. Ide o nesmierne užitočný doplnok, keď nám po večierku zostane otvorená fľaša vína a my ju chceme uchrániť pred zvetraním alebo rýchlou oxidáciou. V takom prípade vložte do hrdla fľaše vákuový uzáver, umiestnite naň pumpu a začnite odsávať vzduch z fľaše. Trvá to len pár sekúnd, kým odsajete všetok vzduch z fľaše – až k tomu dôjde, začujete typické cvaknutie. Bravo – fľaša na víno bola odsatá a hermeticky uzatvorená. Ak chcete víno otvoriť, stačí potiahnuť jazýček na uzávere.

Vývrtka Twister, ktorá je obsahom súpravy, si poradí s akoukoľvek zátkou, dokonca aj tými najhlbšie zalisovanými. Špeciálny mechanizmus, ktorým je vybavená, umožňuje vytiahnuť zátku bez akejkoľvek námahy.

Súprava obsahuje aktívny ochladzovač vína. Tvarom pripomína rukáv, do ktorého musíte umiestniť fľašu. Po niekoľkých minútach pocítite rozdiel v teplote nápoja. Doplnok je ideálny na chladenie vína napr. pri grilovaní alebo na pikniku. Pred použitím je najlepšie ho skladovať v mrazničke tak, aby mal vždy správny chladiaci výkon.

Posledným prvkom v súprave je praktická nálievka. Tá vám pomôže s nalievaním vína do pohárov, bez rozliatia na obrus a bez stresu, že by ste mohli urobiť fľak v prítomnosti hostí. Nálievka sa hodí na väčšinu fliaš.

Celá súprava je v elegantnej, čiernej farbe a skvelo sa vyníma na každom ramene. Znalci vína ocenia jej prednosti.

Hodnoteniee

Write a review

Write a review