Súprava na servírovanie vína pre pokročilých
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie

Súprava na servírovanie vína pre pokročilých

69001606

- vinárska súprava pre vínových znalcov a nadšencov
- zaisťuje jednoduché otváranie a elegantné servírovanie vína
- umožňuje vákuové uzatvorenie fľaše pomocou špeciálnej pumpy

Viac informácií

Cena 31,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Považujete sa za pokročilého znalca vína? Alebo chcete niekomu darovať skvelý darček. Siahnite po súprave na servírovanie vína pre pokročilých.


V súprave nájdete presne to, čo sa vám bude hodiť a čo by ocenil každý skúsený znalec červených, bielych a ružových vín.
Aktívny ochladzovač fliaš zaistí príjemnú, nižšiu teplotu nápoja. Jediné, čo musíte urobiť, je vložiť doň fľašu, aby ste ju mohli po niekoľkých minútach vytiahnuť vychladenú. Užitočný doplnok zvlášť pre vína, ktoré by sa mali podávať chladené.
Pre otvorenie sa musíte zbaviť ochrannej fólie zo zátky. Prosím, je tu nožík na fólie! Pevná čepeľ si rýchlo poradí s každou fóliou a sprístupní zátku.
Otvorenie fľaše vám nebude spôsobovať žiadne problémy, pretože súprava obsahuje vysokokvalitnú vývrtku Twister. Jediné, čo musíte urobiť, je nasadiť vývrtku na hrdlo fľaše, aby ste mohli ľahko vytiahnuť zátku.
Na miesto zátky môžete vložiť nálievku na víno (v súprave nájdete dve). Tento predmet s univerzálnou veľkosťou je vhodný na väčšinu fliaš. Nálievka vám umožní dokonale naliať víno do pohárov a ochráni váš obrus pred ťažko odstrániteľnými vínovými fľakmi.
Po večeri alebo večierku vám zostalo víno a vy sa obávate, že vám do ďalšej príležitosti zvetrá? Upokojte sa! Súprava obsahuje skutočnú raritu: vákuovú pumpu s dvoma uzávermi. S ich pomocou môžete rýchlo a bez námahy hermeticky uzavrieť víno a udržať jeho chuť do ďalšieho večera alebo večierku. Princíp fungovania pumpy je jednoduchý: najprv uzavriete víno vákuovým uzáverom, potom nasadíte na uzáver pumpu a odsajete všetok vzduch z fľaše. Odsávate pár sekúnd, kým nezačujete zreteľné cvaknutie, čo znamená, že vo fľaši už nie je žiadny kyslík a podarilo sa ju hermeticky uzavrieť. Ak chcete víno otvoriť, stačí potiahnuť jazýček na uzávere.
Súprava na servírovanie vína pre pokročilých bude zaujímavým darčekom pre každého, kto oceňuje nielen chuť vína ale aj jeho štýlové servírovanie a skladovanie.

Hodnoteniee

Write a review

Write a review