Súprava na servírovanie vína pre profesionálov
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie

Súprava na servírovanie vína pre profesionálov

69002606

- profesionálna súprava na víno pre znalcov
- súprava umožňuje jednoduché otváranie, nalievanie a ochladzovanie vína
- súprava obsahuje vákuovú pumpu na uzatvorenie fľaše

Viac informácií

Cena 41,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Tu je niečo pre skúsených znalcov vinárskeho umenia. Súprava na servírovanie vína pre profesionálov splní požiadavky aj tých najnáročnejších.


Príslušenstvo do tejto súpravy bolo vybrané tak, aby celý proces otvárania, nalievania a skladovania vína prebiehal s ozajstnou gráciou a najvyššou precíznosťou.
Začíname chladením vína. Na to sa hodí aktívny ochladzovač, do ktorého zabalíte fľašu. Chladiace vložky začnú pôsobiť už o niekoľko minút, teplota vína sa zníži a bude sa udržiavať počas mnohých hodín.
Je čas na otváranie vína. V súprave nájdeme nožík vybavený dvoma čepeľami z nehrdzavejúcej ocele. Stačí jeden pohyb a zbavíte sa ochrannej fólie.
Ďalej siahneme po pákovej vývrtke. S jej pomocou vyberieme aj tie najhoršie zátky. Pevná rukoväť uľahčuje používanie tohto nástroja. Umiestnite vývrtku na fľašu, stlačte rukoväť a zahýbte pákou hore a dole.
Po otvorení vína siahneme po jednej z dvoch nálievok na víno. Vložíme ju do hrdla fľaše (pasuje na väčšinu fliaš). Teraz môžeme bez obáv nalievať víno do pohárov bez toho, aby sme kvapli vedľa na obrus.
A čerešnička na torte celej súpravy: vákuová pumpa s dvoma uzávermi. Tento doplnok je nenahraditeľný, keď chcete uzavrieť načaté víno a chcete ho chrániť pred zvetraním a stratou chuti. V takom prípade najskôr nasadíme vákuový uzáver na fľašu, potom naň umiestnime vákuovú pumpu. Stačí párkrát zahýbať piestom, aby ste vyčerpali všetok vzduch z fľaše. Keď pri odsávaní začujeme charakteristické cvaknutie, znamená to, že bola fľaša hermeticky a nepriedušne uzatvorená. Víno môžete uskladniť na neskôr. Pre opätovné otvorenie vína stačí potiahnuť jazýček na uzávere.
Súprava na servírovanie vína pre profesionálov isto poteší každého znalca vína.

Hodnoteniee

Write a review

Write a review