Slim Jeggings (zestaw 3 sztuk)
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
Slim Jeggings zestaw 3 szt Slim Jeggings zestaw 3 szt Slim Jeggings zestaw 3 szt Slim Jeggings zestaw 3 szt Slim Jeggings zestaw 3 szt Slim Jeggings (zestaw 3 sztuk)

COMFORTISSE SLIM JEGGINGS

Slim jeggings skvelo tvarujú postavu a sú rovnako pohodlné ako legínsy, pritom vyzerajú ako džínsy.

Nemajú zipsy, gombíky a nepohodlné švy, látka je natoľko hrubá, že cez ňu nie je vidieť spodnú bielizeň.  

V súprave sú 3 farby: modrá, čierna a sivá.

Viac informácií

Cena 33,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Firma zlimmy sa zameriava na predaj zoštíhľujúcej spodnej bielizne a športového oblečenia.

Prostredníctvom tv príležitosti ponúka zákazníčkam slim jeggings – produkt, ktorý v sebe spája pohodlné legínsy a vzhľad a odolnosť džínsov.

Pre mnohé ženy sú nákupy nočnou morou od chvíle, keď sa v skúšobnej kabínke snažia nasúkať do džínsov, ktoré – aj napriek vhodne zvolenej veľkosti – nie je možné vytiahnuť ani nad kolená.

Navyše jediný vhodný strih v súčasnosti predstavujú rúrky – bedrovky, ktoré určite nie sú najlepším riešením pre všetky ženy. Neexistuje iba jeden, ale až dvanásť typov ženskej postavy, čo celkom uniká mysleniu návrhárov. Vyzerá to, že sa neprispôsobuje móda ženám, ale ženy móde. V dôsledku toho nákupy končia stresom, zlou náladou a vyčerpaním. Zisťujeme, že z bedroviek – dokonca pri malom množstve lipidovej hmoty – preteká tuk, ktorý pôsobí dojmom pokročilej obezity. Intenzívna bolesť zarezávajúcej sa látky do tela spôsobuje, že máme chuť škrípať zubami a kričať: „pre koho sú tieto nohavice vlastne určené?!”.

Ako keby si niekto zmyslel, že nám znepríjemní život: kedysi nás prenasledovali korzety, dnes rúrky. V skutočnosti by oblečenie malo zaistiť atraktívny vzhľad a zároveň pohodlie a voľnosť pohybu.

Slim jeggings zakrývajú nedostatky postavy, pritom vyzdvihujú ženské tvary: sú elastické ako legínsy a dajú sa obliecť bez problémov! Koniec so stlačeným pásom a bolestivým rozkrokom. Už nás neobmedzujú nečakane sa rozopínajúce gombíky a rázporky.

Vďaka zahustenej štruktúre účinne maskujú celulitídu, nelíšia sa od vysnívaných džínsov, majú dokonca vrecká!

Slim jeggins zvýrazňujú ženské tvary a prednosti postavy, maskujú rôzne nedostatky: zakryjú vyčnievajúce brucho a boky, zoštíhľujú stehná, zdvíhajú bedrá.

Slim jeggins predstavujú zaujímavé spojenie polyestru a elastanu, vďaka čomu zaistia vysnívané pohodlie a voľnosť pohybov. Elastická, bezšvová látka netlačí, perfektne sa prispôsobí telu. Široký opasok okolo pása maskuje nadmerný tuk, zoštíhľuje pás a opticky vyhladzuje brucho.

Firma zlimmy povýšila naše potreby nad predstavivosť návrhárov, ktorí tvoria „umenie pre umenie“. Zamerala sa na pohodlie a skutočnú krásu prirodzenej ženskej postavy, ktorá vždy okúzľuje opačné pohlavie.

Je najvyšší čas pripomenúť štylistom, že ženské telo s vábnymi tvarmi, ktoré – niekedy pomocou jemného modelingu – je najdokonalejšou módnou konštantou, akú nie je možné prispôsobovať neustálemu hodnoteniu. Môžeme sa radovať z pohodlia a krásy každý deň. Opustite skúšobnú kabínku a využite prednosti slim jeggins!

Snažíte sa vmestiť do džínsov? Legínsy zvýrazňujú vaše nedostatky a celulitídu? Vaše zadočky vyzerajú plocho vo všetkých nohaviciach? Slim jeggings sú pohodlné, modelujú postavu, krásne tvarujú zadoček. Môžete vyzerať o jednu veľkosť štíhlejšie, ako mávnutím čarovného prútika! Tajomstvo spočíva v opasku, ktorý sa prispôsobuje postave a zakrýva nadmerný tuk. Redukčná technológia použitá pri slim jeggings vyhladzuje pás, ukrýva celulitídu, nadmerný tuk na bokoch, nohách a v páse. V dôsledku je vaša postava krásne tvarovaná.

Prednosťou slim jeggings je, že zdvíhajú a modelujú zadoček, vďaka čomu vaša postava vyzerá skvelo. Vďaka slim jeggings budete nielen krásne vyzerať, ale cítiť sa pohodlne.

Vlastnosti:

     - vzhľad džínsov a pohodlie legínsov

     - tvarujú postavu

     - zakrývajú celulitídu a zvýrazňujú zadoček

     - nemajú gombíky ani zips

     - farby: čierna, modrá, sivá

     - zloženie: 95 % polyester 5 % elastan

     - súprava obsahuje 3 ks vo farbe modrej, sivej, čiernej

Návod na použitie:

     - perte ručne pri použití jemného mydla v teplej vode

     - odporúča sa sušenie v tieni

     - nežehlite

     - nepoužívajte bieliace prostriedky, odstraňovače škvŕn

     - nežmýkajte

     - nesušte mechanicky

Hodnoteniee

Write a review

Write a review