Insta Handle - bezpečnostné madlo do auta
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
Insta Handle - bezpečnostné madlo do auta Insta Handle - bezpečnostné madlo do auta Insta Handle - bezpečnostné madlo do auta Insta Handle - bezpečnostné madlo do auta

Insta Handle - bezpečnostné madlo do auta

VVAVACBLI0020

Insta Handle je pomôcka, ktorá zjednodušuje vystupovanie a nastupovanie do auta.

- umožňuje jednoduché nastupovanie a vystupovanie z auta 
- má vestavené svetlo a prvok umožňujúci jednoduché prerezanie bezpečnostných pásov alebo rozbitie okna v prípade ohrozenia 
- malé rozmery umožňujú uchovávanie v priehradke alebo vo dverách

Viac informácií

Cena 21,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Rýchle nastupovanie a vystupovanie z auta môže činiť veľa problémov, a to najmä starším osobám a osobám so zníženou pohyblivosťou napr. po zranení nôh alebo chrbta. 

Insta Handle bolo navrhnuté špeciálne pre tieto osoby. Táto pomôcka poskytuje pevnú oporu počas vystupovania, a vďaka tomu sa používateľ cíti pevne a bezpečne. Pri použití Insta Handle nepotrebujete pomoc ostatných, preto sa bude človek cítiť viac samostatný.

Použitie Insta Handle je veľmi jednoduché. Stačí nasunúť pomôcku na západku vo dverách a okamžite získavame pevný oporný bod, ktorý odoláva tlaku až 127 kg.


Insta Handle
 je tiež neoceniteľná pomôcka, ktorá zvyšuje bezpečnosť počas cestovania. V prípade núdze ho môžete použiť na jednoduché prerezanie bezpečnostných pásov alebo na rozbitie skla špeciálnou koncovkou. Držadlo má tiež vestavené LED svetlo, ktoré je charakteristické svojou dlhou životnosťou.


Vďaka malým rozmerom môže byť vždy po ruke. Vlezie sa do priehradky alebo vrecka dverí.

Hodnoteniee

Write a review

Write a review