Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní Wring-o-mop - revolúcia v upratovaní

Wring-o-mop samo žmýkací mop

VHGVACIND0302

Umývanie podlahy je neoddeliteľnou súčasťou upratovania bytu. Každý z nás chce, aby bola podlaha čistá a leskla sa. Nakoniec je našou vizitkou. Je to ona, na ktorú dopadnú prvé pohľady vchádzajúcich klientov a poskytujú prvý dojem o hostiteľovi.

Viac informácií

Cena 48,00 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

V súčasnej dobe sa na vytieranie podláh používa rôzne druhy mopov. Od tradičných, šnúrkových až po penové. Všetky pre správnu účinnosť potrebujú čistiace prostriedky, ktoré obsahujú detergenty a majú nepriaznivý vplyv na stav podlahy. Samy sa tiež veľmi rýchlo zašpiní, vďaka čomu zostávajú podlahy nedočištěné.

Škvrny? Matná podlaha? Už dosť! TV Okaz Vám predstavujú skutočnú revolúciu v upratovaní. Wring-o-mop je novinkou pre upratovanie. Jeho dvojitá konštrukcia robí, že sa upratovania stáva veselým a nie nepríjemnú povinností. Vonkajšia vrstva je vyrobená z tisícov vlákien vyrobených z mikrovlákna, ktoré "dvíhajú" a vyčistí akékoľvek nečistoty. Vnútornú vrstvu tvorí super absorpčná jelenice, ktorá pohlcuje vlhkosť a nepúšťa ju smerom von. Výsledkom je, že vytieranie povrchy sú suché a čisté.

Dôležité je, že pre upratovanie používate iba čistú vodu. Koniec s detergentným a chemickými prostriedkami. Pri podlahe vyčistené wring-o-mop máme istotu, že je čistá a bezpečná pre obyvateľov, pretože nebola použitá žiadna chémia.

Wring-o-mop je vhodný pre čistenie všetkých druhov podláh. Drevené podlahy, dlažba, laminátová alebo linoleum pre neho nepredstavuje žiadny problém.

Sada wring-o-mop obsahuje:

1 x mop so štandardnou násadou

1 x násada z mikrovlákna

1 x špeciálna utierka na prach z mikrovlákna

Hodnoteniee

Write a review

Write a review