Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie
Prejdite myšou na obrázok pre zväčšenie
Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie

Easy Paint Pro – nekvapkajúci valček na maľovanie

EPPSET

Nekvapkajúci valček Easy Paint Pro zabezpečí, že maľovanie stien v dome aj vonku bude potešením. Ideálne krytie bez fľakov, striekania a nevymaľovaných miest.

- maľovanie bez šmúh, fľakov a postriekanej podlahy

- maľovanie bez maliarskej lepiacej pásky a fólie

- dokonalé krytie

- integrovaný zásobník na farbu

- doplnky na maľovanie okrajov a rohov

Viac informácií

Cena 39,90 €

Máte otázku? Zanechajte nám svoj kontakt a my Vám zavoláme späť.

Delay :

Viac informácií

Easy Paint Pro je nekvapkajúci maliarsky valček, s ktorým profesionálne namaľujete každú stenu. Teraz maľovanie domu aj bytu môže byť jednoduché, rýchle a príjemné.

Vďaka nekvapkajúcemu maliarskemu valčeku nepotrebujete ochrannú fóliu a maliarsku lepiacu pásku, nemusíte prestavovať a zakrývať nábytok. Easy Paint Pro je nekvapkajúci valček, ktorý vám umožní namaľovať steny bez postriekanej podlahy - bez akéhokoľvek neporiadku.

Ďalším zjednodušením Easy Paint Pro je, že sa nemusíte niekoľkokrát ohýbať pre farbu a napĺňať zásobník. Nekvapkajúci valček Easy Paint Pro má vlastný 1-litrový zásobník a efektívny systém distribúcie farby. Povrch z mikrovlákna umožňuje čisté, presné a rovnomerné maľovanie, ako aj vynikajúce krytie. Profesionálny efekt zaručený! Pomocou Easy Paint Pro môžete namaľovať akúkoľvek stenu ako skutočný profesionál.

 

Nekvapkajúci valček Easy Paint Pro rovnomerne nanáša farbu. Hrúbku nanášanej vrstvy je možné kontrolovať zmenou sily tlaku. Pre ideálne pokrytie stačí aj jeden náter.

Valček Easy Paint Pro sa jednoducho čistí. Po skončení maľovania ho stačí umyť pod tečúcou vodou.

V súprave Easy Paint Pro sú špeciálne doplnky, ktoré uľahčia maľovanie ťažko dostupných miest, ako napr. okolo okien, pod stropom alebo v rohoch.

 

V súprave:

- 1 x Easy Paint Pro

- 1 x vanička

- 1 x nádoba uľahčujúca dopĺňanie

- 1 x doplnok na maľovanie rohov

- 1 x doplnok na maľovanie okrajov

Hodnoteniee

Write a review

Write a review